logo

Technologia

W klinice ECODENTICA dbamy o najwyższe standardy leczenia naszych pacjentów. Wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania technologiczne, dzięki czemu zabiegi są bezbolesne, precyzyjne i zapewniają trwały efekt.

Posiadamy dwa gabinety stomatologiczne oraz oddzielną pracownię RTG. Każdy gabinet zaopatrzyliśmy w wygodne fotele dentystyczne, mikroskopy smart optic i rentgeny punktowe. Dbając o dezynfekcję i środki bezpieczeństwa, wszystkie pomieszczenia są ozonowane i klimatyzowane.

 

Zobacz urządzenia

logo
Lampa Beyond

Jedna z najnowocześniejszych i najbardziej efektywnych technologii wybielania zębów. Lampa emituje tzw. zimne światło, które uaktywnia składniki żelu wybielającego. Efekt jest natychmiastowy i utrzymuje się przez kilka lat. Po wybielaniu zęby stają się jaśniejsze nawet o 14 tonów. Zabieg jest bezbolesny i całkowicie bezpieczny dla pacjenta.

logo
Tomograf morita f40 veraviewepocs

Wysokiej klasy, w pełni cyfrowy tomograf komputerowy stosowany w diagnostyce stomatologicznej. Umożliwia wykonanie precyzyjnych, wysokiej rozdzielczości zdjęć 3D oraz pantomograficznych zdjęć 2D. Dzięki generatorowi wysokiej częstotliwości i nowym kształtom pola obrazowania, maksymalnie redukuje promieniowanie miękkie, zapewniając bezpieczeństwo pacjenta i personelu.

logo
Endodoncja maszynowa pod mikroskopem

Mikroskop daje możliwość powiększenia i oświetlania pola zabiegowego, dzięki czemu przeprowadzany zabieg jest bardziej precyzyjny i dokładny. Leczenie kanałowe pod mikroskopem wykonujemy przy użyciu nowoczesnych narzędzi maszynowych - systemów mTwo i protaper oraz wysoce skutecznego wypełniania zębów na ciepło.

logo
Implanty Axiom firmy Anthogyr, grupa Straumann

Implanty przeznaczone do uzupełniania wszelkiego rodzaju braków zębowych oraz wszczepiania we wszystkich typach kości w żuchwie i szczęce. Zapewniają doskonałą rekonstrukcję uzębienia, jakość, precyzję, komfort i bezpieczeństwo na każdym etapie leczenia. Charakteryzują się niezwykłą trwałością i doskonałym efektem estetycznym.

zadzwoń