logo

pierwsza wizyta

Naszym głównym celem jest zapewnienie profesjonalnej i kompleksowej opieki w przyjaznej atmosferze, tak abyś już od pierwszego kontaktu z rejestracją czuł się w naszym gabinecie komfortowo i bezpiecznie. Nasi specjaliści to lekarze z dużym doświadczeniem, dla których praca z pacjentem jest przede wszystkim pasją. W planie leczenia uwzględnimy Twoje potrzeby i oczekiwania, ponieważ naszym celem jest Twoje całkowite zadowolenie z finalnego efektu.

Cieszymy się, że zdecydowałeś się dołączyć do grona naszych pacjentów. Zanim przyjdziesz na pierwszą wizytę w naszym gabinecie, zapoznaj się z poniższymi wskazówkami.

ikonki svg

Określimy rodzaj wizyty - czy istnieją dolegliwości bólowe

ikonki svg

Zaplanujemy krok po kroku przebieg leczenia - od prawidłowej diagnozy po zabiegi estetyczne

ikonki svg

Ustalimy przebieg i częstotliwość kolejnych wizyt. Harmonogram dopasujemy do Twoich potrzeb

Wskazówki dla pacjentów przed wizytą:

  • Przyjdź do nas 10 min przed wyznaczonym czasem, aby spokojnie wypełnić dokumenty rejestracyjne i na czas wejść do gabinetu lekarza.
  • Przygotuj dokument tożsamości ze zdjęciem, który okażesz podczas zakładania Karty Pacjenta.
  • Na pierwszej wizycie lekarz wykona badanie stomatologiczne i wywiad chorobowy w celu zapoznania się z historią leczenia stomatologicznego i aktualnym stanem uzębienia.
  • Jeśli posiadasz badanie pantomograficzne, wykonane maksymalnie 1 rok wcześniej, przynieś je ze sobą. To usprawni pracę pracę lekarza. W przypadku braku tego typu badania, wykonamy je na miejscu.
  • Pierwszym krokiem w leczeniu zębów jest zazwyczaj profesjonalna higienizacja. Dzięki temu lekarz zyskuje pełen obraz sytuacji w jamie ustnej, a kolejne zabiegi wykonane są w sterylnym środowisku.
  • W sytuacji, gdy badanie przeprowadzone na pierwszej wizycie jest samodzielną procedurą, taka wizyta jest płatna zgodnie z cennikiem.
kwiat
review-img
co mówią nasi pacjenci?
zadzwoń