logo

Jesteśmy gabinetem
dla Ciebie i Twojej rodziny

Zespół

Gabinet stomatologiczny ECODENTICA to miejsce, gdzie wysokiej jakości opieka stomatologiczna idzie w parze z komfortem i dobrym samopoczuciem naszych pacjentów. Odczarowujemy stereotyp nieprzyjemnych wizyt u dentysty. Stosujemy zaawansowane technologie i najnowsze metodom leczenia, dzięki czemu zabiegi w naszym gabinecie są całkowicie bezbolesne i bezpieczne.

ECODENTICA – gabinet stomatologiczny inny niż wszystkie

Stworzyliśmy przestrzeń, która odzwierciedla nasze pasje. ECO – bo kochamy naturę i spokój, który przynosi. DENTICA – bo naszą misją jest profesjonalna opieka dentystyczna. Zadbaliśmy o to, aby każda wizyta w naszym gabinecie przebiegała w przyjaznej, swobodnej atmosferze. Do leczenia naszych pacjentów podchodzimy w sposób indywidualny i kompleksowy. Nasi lekarze to specjaliści z dużą wiedzą oraz bogatym doświadczeniem. Każdy zabieg wykonujemy rzetelnie i z największą precyzją, tak aby nasi pacjenci mogli cieszyć się pięknym uśmiechem przez długie lata.

ECODENTICA – stosujemy nowoczesne rozwiązania

W trosce o komfort i bezpieczeństwo leczenia naszych pacjentów wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne. Dwa oddzielne gabinety zaopatrzyliśmy w wygodne fotele dentystyczne oraz mikroskopy smart optic i rentgeny punktowe. Ponadto dysponujemy oddzielną pracownią RTG. Każde z pomieszczenie jest ozonowane i klimatyzowane. W standardzie naszego wyposażenia znajdują się wysokiej jakości, nowoczesne urządzenia.

Od lutego 2023 współpracujemy z Allianz i świadczymy bezgotówkowe usługi stomatologiczne w pełnym zakresie dla pacjentów z ubezpieczeniem zdrowotnym.

Poznaj nas

Dlaczego my?

ikona kwiat
przyjazna i nieskrępowana atmosfera

gabinet pełen roślinności i wypełniony przyjazną atmosferą

proteza zęba
pełen zakres usług

również z pełną diagnostyką obrazową (tomografia komputerowa, zdjęcia panoramiczne, punktowe)

ikona słuchawki
relaks i wyciszenie

słuchawki dla pacjentów, Netflix, możliwość oglądania programów na telewizorze na suficie

review-img
co mówią nasi pacjenci?
zadzwoń